logo.png
 
 
 

Oversikt over våre tilsette

ADMINISTRASJON (STRANDA):

Stig Tore Rennemo
Dagleg leiar
70 26 99 35/928 53 007
stig.tore@byrgkompetanse.no

Anne Grete Gjerde
Kontorleiar
70 26 99 30/489 96 365
annegrete@byrgkompetanse.no

Gert Rietman
Rådgiver
928 54 190
gert@byrgkompetanse.no

Siw Linda Kvame
Fagleder
474 56 511
siw@byrgkompetanse.no



AVDELING STRANDA:

Randi Sæter
Avdelingsleiar
489 96 376
randi@byrgkompetanse.no

Thor Arne Rausand
Tilretteleggar
489 96 384
thor.arne@byrgkompetanse.no



AVDELING SYKKYLVEN:

Frank Melseth
Avdelingsleiar
70 26 99 30/400 08 460
frank@byrgkompetanse.no

Bjarne Winsrygg
Arbeidsleiar VTA
489 96 386
bjarne@byrgkompetanse.no

Nicolai Karlsen
Jobbkonsulent
489 96 394
nicolai@byrgkompetanse.no

Julie Brochman
Tilrettelegger
474 76 512
julie@byrgkompetanse.no



KANTINE V/ STRANDA V.G.SKULE:

Inger Helen Sæter
Kantinestyrar Stranda VGS / Arbeidsleiar VTA
489 96 403
post@byrgkompetanse.no



ARBEIDSAKTIVITETSSENTER NORDDAL

Annrid Nerhus
Tilretteleggar
489 96 367
annrid@byrgkompetanse.no

 

TIPS OSS 

Byrg Kompetanse ønsker tips om arbeidsoppdrag frå privatpersonar og næringslivet på Stranda og i Sykkylven.
Ring oss gjerne om du trur du kan bidra med arbeid for våre brukarar: 70 26 99 30
SISTE NYTT

ÅPNINGSTIDER PRODUKSJON

mandag -fredag 07:30-15:15

NYTTIGE LINKER

www.nav.no
www.stranda.kommune.no 

facebook/Byrg Kompetanse as

AVDELING STRANDA

Besøksadresse:
Kyrkjegata 23,
6200 Stranda

Postadresse:
Postboks 18, 6201 Stranda

Telefon: 70 26 99 30
post@byrgkompetanse.no 

AVDELING SYKKYLVEN

Postadresse og besøksadresse:
Bakkedamsvegen 30,
6230 Sykkylven


Telefon: 70245950
post@byrgkompetanse.no 

© Byrg Kompetanse | Personvernerklæring og informasjonskapslar (cookies)